O mnie

Witaj!

Moja przygoda z fotografią zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy zamieniłem zwykły kompakt na lustrzankę, aby robić lepsze zdjęcia mojej rosnącej rodzinie. W następnych latach uwieczniłem wiele pięknych chwil, ale równocześnie rozpocząłem inną podróż artystyczną, która stała się moim głównym hobby – fotografię architektury i krajobrazową.

Na początku robiłem zdjęcia krajobrazom, rześkim porankom, zieleniom wiosny i złotym barwom jesieni. Nieustannie urzeka mnie piękno światła – od delikatnych promieni przebijających się przez poranne mgły, po ciepły blask zachodzącego słońca.

Moją drugą pasją jest fotografowanie współczesnej architektury. Z czasem, stała się ona głównym tematem moich zdjęć. Jestem pełen podziwu dla tego, co ludzki umysł potrafi zaprojektować i zbudować - i chcę ten podziw oddać na swoich zdjęciach. Lubię zabawy geometrią i kolorem, szukam wzorów i kształtów, i próbuję pokazać, jak wielkie wrażenie wywiera na mnie dobrze zaprojektowana architektura.

Nazwa mojej strony powstała z połączenia tych dwóch rodzajów fotografii: "architecture" i "landscape". Zapraszam do galerii i zachęcam do śledzenia moich profili na FB i Instagramie.